Polski       English

Chcesz otrzymywać informacje o nowych technologiach, szkoleniach i wydarzeniach w CITT? Zapisz się!

W imieniu organizatorów: Politechniki Śląskiej i Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców na spotkanie warsztatowe dotyczące uczestnictwa w programie Horyzont 2020, które odbędzie się 14 maja 2014 r. w godz. od 10.00 do 13.30 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.

Horyzont 2020 to w chwili obecnej jedyny program, w którym ogłoszone są nabory/konkursy wniosków adresowane m.in. do Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Udział MŚP w programach/projektach międzynarodowych dotychczas był zbyt mały, co nie odzwierciedla ich rzeczywistego potencjału. Przygotowano więc specjalne rozwiązania, które mają zachęcić sektor MŚP do aktywniejszego korzystania ze środków wspólnotowych, przeznaczonych na intensyfikację współpracy nauki z biznesem. Podczas spotkania zapoznają się Państwo również z najnowszą ofertą Politechniki Śląskiej w zakresie współpracy z przedsiębiorcami, cały czas będzie czynny punkt informacyjny Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej, gdzie będą Państwo mogli porozmawiać o konkretnych rozwiązaniach dostępnych w ofercie CITT.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia i odesłanie jej na numer faxu (032) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej do dnia 12 maja br. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu Mamy nadzieję, że zaproponowany temat odpowie na Państwa oczekiwania, a uzyskane informacje okażą się przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dokumenty do pobrania:

Karta Zgłoszenia